Aditíva a prísady Dynamax

5 (100%) 5 votes

Nová rada aditív a prísad Dynamax od špičkového výrobcu

Produkty Dynamax sú petrochemické výrobky určené na údržbu a opravu v oblasti motorových vozidiel a motocyklov. Medzi produktami nájdete vysokovýkonné čističe pre dieselové a benzínové motory, odstraňovače znečistenia a usadenín spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, olejovom a chladiacom systéme, v prevodovkách a diferenciáloch, DPF čističe do pliva ako aj šističe samotných filtrov pevných častíc.

Doporučované produkty od Dynamax

DYNAMAX DPF CLEANER

DPF Cleaner je vysokovýkonný čistič filtra pevných častíc DPF/FAP v 300ml balení. DPF Cleaner je špeciálne naftové aditívum, ktoré sa používa ako pomoc pri regenerácii systému filtra pevných častíc. Použitie tohto prípravku je najekonomickejší spôsob čistenia a ochrany filtra pevných častíc! Produkt je vhodný pre všetky dieselové motory a je miešateľný so všetkými dieselovými palivami. Dynamax DPF Cleaner zaisťuje výkonné čistenie filtra (DPF/FAP) počas jazdy, zvyšuje teplotu výfukových plynov vo filtri pevných častíc pričom dochádza k spľovaniu pevných častíc. Žiadna montáž a demontáž, žiadne státie počas čistenia, žiadne problémy a ani žiadne formovanie druhotných emisií. Dynamax DPF čistič navyše redukuje sadze a emisie výfukových plynov a podporuje regeneráciu filtra pevných častíc

DYNAMAX GASOLINE SYSTEM CLEAN & PROTECT

Gasoline system clean & protect v 300ml balení. Čistič a ochrana benzínového systému odstraňuje zvyšky nespáleného uhlíka, znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách. Ďalej odbúrava usadenú hrdzu v systéme a karbonizáciu v spaľovacom priestore. Viaže na seba vlhkosť a skondenzovanú vodu v palive. Vhodný aj počas studených štartov v zimnom období.

DYNAMAX DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT

Diesel system clean & protect v 300ml balení. Čistič a ochrana dieselového systému je vysokovýkonný čistič pre dieselové motory. Vhodné pre common rail technológiu aj vstrekovanie čerpadlom. Eliminuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme. Odstraňuje živicový povlak a uvoľňuje zalepené vstrekovacie otvory a čerpadlá. Zaisťuje dlhodobé mazanie vstrekovacieho čerpadla a všetkých pohyblivých častí. Optimalizuje spotrebu paliva.

DYNAMAX VALVE & INJECTOR CLEANER

Valve & injector cleaner v 300ml balení. Čistič ventilov a vstrekovania odstraňuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách. Optimalizuje spotrebu paliva a emisie výfukových plynov. Dynamax valve & injector cleaner maže a chráni vrchné časti valcov.

Aditíva, prísady a ďalšie produkty Dynamax