California scents vôňa nie len do auta

5 (100%) 2 votes

California Scents® rozvonia vaše autá ale aj domácnosti

Firma California Scents® sídliaca v meste Irvine v štáte Kalifornia začala svoju históriu písať už v roku 1993, kedy z výrobnej linky zišli prvé plechovičky. Od tej doby sa spoločnosť California Scents® dostala medzi svetovú špičku v oblasti výroby osviežovačov vzduchu a v súčastnosti dodávajú svoje skvelé produkty do vyše 85 krajín sveta.

Recyklovateľné obaly a biologický odbúrateľný produkt

Nepochybne je  potrebné spomenúť taktiež šetrnosť životného prostredia, nakoľko obsah osviežovačov vzduchu California Scents® je vyrábaný zo 100% organických prírodných vonných olejov a obaly z recyklovateľného hliníka, čím nedochádza k poškodzovaniu našej prírody.

Voňavé plechovičky California Scents sú vyrobené z recyklovateľného materiálu, ktorého obsah tvoria tri kocky lisovaného prírodného materiálu. Obsah plechovičky je plne biologicky odbúrateľný vyrobený zo 100% organických prírodných vonný olejov a bez obsahu škodlivých látok, ktoré by akýmkoľvek spôsobom mohli poškodiť životné prostredie.

Prečo sa rozhodnúť pre vône California Scents®

– široký výber zaujímavých vôní
– vyrobené zo 100% organických vonných olejov
– ekologicky a biologicky odbúrateľný produkt
– dokonalé prevoňanie Vašich priestorov domácností a áut
– dlhotrvajúca a intenzívna vôňa
– dokonalý dizajn
– vône, ktoré naozaj fungujú

Ako predĺžiť intenzitu vôňe

Máte pocit, že Vaša voňavá plechovička stráca dych a nevonia ako na začiatku. Máme pre Vás užitočný tip, ktorým predĺžite dĺžku doby vône Vašej plechovičky ďaleko cez 60 dní.

Otočte parfúmované kocky, ktoré sú vo vnútri plechovičky naopak a pokvapkajte teplou vodou. Vaša voňavá plechovička sa znova intenzívne rozvonia a ohromí Vaše zmysly.

Voňavé plechovičky a ďalšie produkty California Scents