CTEK MXS 3,8

Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 3,8

MXS 3.8 CTEK nabíjačka akumulátorov ovládaná mikroprocesorom s patentovaným float / pulzným udržiavacím dobíjaním. MXS 3.8 rieši široké spektrum problémov s akumulátormi a je ideálnou nabíjačkou pre každodenné použitie. MXS 3.8 testuje stav akumulátora pred nabíjaním, aby určila, či akumulátor môže prijímať alebo udržať nabíjanie. MXS 3.8 predstavuje patentovanú automatizovanú fázu desulfatácia počas procesu nabíjania. Osobitný režim „snehová vločka“ pre optimálne nabíjanie počas studených zimných dní. Patentované float / pulzné udržiavacie dobíjanie znamená, že MXS 3.8 je ideálne pre dlhodobé udržiavanie. Celkový dobíjaci proces možno ľahko sledovať na jasnom LED displeji.

Charakteristika a technické údaje CTEK MXS 3.8 – nabíjačky auto moto batérií

– Nabíja akumulátory až do 85 Ah. Udržuje väčšie akumulátory až do 130 Ah.
– Jedinečné 7krokové nabíjanie, režim pre studené počasie.
– Predlžuje životnosť akumulátora, pripojte a nestarajte sa.
– Kompaktný dizajn, odolný voči striekajúcej vode, prachuvzdorný s ochranou Ip65.

Technické údaje nabíjačky akumulátorov CTEK MXS 3.8

Napätie 14,4/14,7 V
Nabíjací prúd Max. 3,8 A
Typ nabíjačky 7 krokov, plne automatizovaný nabíjací cyklus
Typ akumulátoru všetky 12V olovené akumulátory
Kapacita akumulátoru 1,2 – 85 Ah, udržovacie nabíjanie až do 130 Ah
Krytie IP65 (odolná proti striekajúcej vode a prachu)
Záruka 5 rokov záruka

Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 3.8

Moderné, kvalitné, automatické, kompaktné, riadené procesorom, pulzné a diagnostické. To všetko sú nabíjačky olovených akumulátorov Švédskeho výrobcu CTEK. Stále viac užívateľov dáva prednosť drahším, avšak kvalitnejším výrobkom, na ktoré je naozaj spoľah. Široký výber nabíjačiek od výkonu 0,8A až po skutočne výkonné prístroje s nabíjacím prúdom 70A. Kvalitu potvrdil aj nemecký inštitút GTÜ, viac o teste nabíjačiek CTEK sa dočítate aj na iDnes.

Nabíjačky CTEK sú veľmi kvalitné, výkonné a spoľahlivé nabíjačky vhodné pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích, trakčných, AGM ako aj gélových batérií. S CTEK nabíjačkou možno batériu ľahko dobiť a udržiavať vo výbornej kondície. Všetky ponúkané nabíjacie zariadenia CTEK neohrozujú Vaše zdravie, citlivú elektroniku v automobile a ani batériu samotnú. CTEK dobíjačky auto moto batérií nepodporujú vznik výbušných plynov a majú ľahké pripojenie k akumulátoru. CTEK nabíjačky obsahujú ochranu IP 65 voči dažďu, striekajúcej vode a prachu. Proces dobíjania je s nabíjačkami CTEK prehľadne zobrazený. Švédsky výrobca vlastní patenty na priebeh dobíjania batérií. S programom RECOND nabíjačka výrazne predĺži životnosť Vašej batérie a prispieva k ochrane životného prostredia. CTEK dokážu opraviť aj silne zasulfátovanú batériu. Nabíjačky CTEK pravidelne vyhrávajú testy nabíjačiek v odborných časopisoch.

CTEK v súčasnosti zaujíma absolútne prvé miesto medzi výrobcami nabíjačiek pre motorové vozidlá, karavany, lode, stroje, a pod. Výrobca poskytuje na tieto výrobky až 5-ročnú záruku.

Ponuka nabíjačky batérií CTEK MXS 3,8