CTEK MXS 5,0

Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 5,0

MXS 5.0 CTEK nabíjačka akumulátorov ovládaná mikroprocesorom so zabudovaným automatickým teplotným snímačom. MXS 5.0 rieši široké spektrum problémov s akumulátormi a je ideálny nabíjačkou pre užívateľov s vysokými nárokmi. MXS 5.0 testuje, či akumulátor môže udržať nabíjanie. MXS 5.0 ponúka patentovanú fázu automatická desulfatizácia a špecifický program pre regeneráciu, oživenie a obnovenie hlboko vybitých a zvrstvených akumulátorov. Režim AGM je dokonalý pre maximalizáciu výkonu a životnosti väčšiny Štart / Stop kumulátorov.

Charakteristika a technické údaje CTEK MXS 5.0 – nabíjačky auto moto batérií

– Nabíja akumulátory až do 110 Ah. Udržuje väčšie akumulátory až do 160 Ah.
– Jedinečné 8krokové nabíjanie, snímač teploty.
– 8 alternatív nabíjacích programov, AGM program.
– Kompaktný dizajn, odolný voči striekajúcej vode, prachuvzdorný s ochranou Ip65.

Technické údaje nabíjačky akumulátorov CTEK MXS 5.0

Napätie 14,4/14,7/15,8 V
Nabíjací prúd Max. 5 A
Typ nabíjačky 8 krokov, plne automatizovaný nabíjací cyklus
Typ akumulátoru všetky 12V olovené akumulátory
Kapacita akumulátoru 1,2 – 110 Ah, udržovacie nabíjanie až do 160 Ah
Krytie IP65 (odolná proti striekajúcej vode a prachu)
Záruka 5 rokov záruka

Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 5.0

Moderné, kvalitné, automatické, kompaktné, riadené procesorom, pulzné a diagnostické. To všetko sú nabíjačky olovených akumulátorov Švédskeho výrobcu CTEK. Stále viac užívateľov dáva prednosť drahším, avšak kvalitnejším výrobkom, na ktoré je naozaj spoľah. Široký výber nabíjačiek od výkonu 0,8A až po skutočne výkonné prístroje s nabíjacím prúdom 70A. Kvalitu potvrdil aj nemecký inštitút GTÜ, viac o teste nabíjačiek CTEK sa dočítate aj na iDnes.

Nabíjačky CTEK sú veľmi kvalitné, výkonné a spoľahlivé nabíjačky vhodné pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích, trakčných, AGM ako aj gélových batérií. S CTEK nabíjačkou možno batériu ľahko dobiť a udržiavať vo výbornej kondície. Všetky ponúkané nabíjacie zariadenia CTEK neohrozujú Vaše zdravie, citlivú elektroniku v automobile a ani batériu samotnú. CTEK dobíjačky auto moto batérií nepodporujú vznik výbušných plynov a majú ľahké pripojenie k akumulátoru. CTEK nabíjačky obsahujú ochranu IP 65 voči dažďu, striekajúcej vode a prachu. Proces dobíjania je s nabíjačkami CTEK prehľadne zobrazený. Švédsky výrobca vlastní patenty na priebeh dobíjania batérií. S programom RECOND nabíjačka výrazne predĺži životnosť Vašej batérie a prispieva k ochrane životného prostredia. CTEK dokážu opraviť aj silne zasulfátovanú batériu. Nabíjačky CTEK pravidelne vyhrávajú testy nabíjačiek v odborných časopisoch.

CTEK v súčasnosti zaujíma absolútne prvé miesto medzi výrobcami nabíjačiek pre motorové vozidlá, karavany, lode, stroje, a pod. Výrobca poskytuje na tieto výrobky až 5-ročnú záruku.

Ponuka nabíjačky batérií CTEK MXS 5,0