CTEK XS 0,8

Nabíjačka akumulátorov CTEK XS 0,8

XS 0.8 CTEK nabíjačka akumulátorov ponúka najmodernejšiu technológiu a je dokonalá pre nabíjanie menších 12 V batérií, s ktorými sa možno stretnúť u motocyklov, vodných skútrov, ATV (vozidiel do každého terénu) a kosačiek na trávu. Je tiež vhodná pre udržiavacie nabíjanie akumulátorov „normálnej veľkosti“, napr. autobatérií. Vďaka prehľadnému displeju môže používateľ sledovať celý proces nabíjania. XS 0.8 je určená na to, aby chránila elektroniku vozidla, je neiskriaca, chránená voči obrátenej polarite a bezpečná proti skratu.

Charakteristika a technické údaje CTEK XS 0.8 – nabíjačky auto moto batérií

– Nabíja akumulátory až do 32 Ah. Udržuje väčšie akumulátory až do 100 Ah.
– Plne automatizované, 6krokové nabíjanie zahŕňa patentovanú ľahká desulfatizácia tejto látky a programy pulzného udržiavanie.
– Kompaktný dizajn, odolný voči striekajúcej vode, prachuvzdorný s ochranou Ip65.

Technické údaje nabíjačky akumulátorov CTEK XS 0.8

Napätie 14,4 V
Nabíjací prúd Max. 0,8 A
Typ nabíjačky 6 krokov, plne automatizovaný nabíjací cyklus
Typ akumulátoru 12V olovené akumulátory
Kapacita akumulátoru 1,2 – 32 Ah, udržovacie nabíjanie až do 100 Ah
Krytie IP65 (odolná proti striekajúcej vode a prachu)
Záruka 5 rokov záruka

Nabíjačka akumulátorov CTEK XS 0.8

Moderné, kvalitné, automatické, kompaktné, riadené procesorom, pulzné a diagnostické. To všetko sú nabíjačky olovených akumulátorov švédskeho výrobcu CTEK. Stále viac užívateľov dáva prednosť drahším, avšak kvalitnejším výrobkom, na ktoré je naozaj spoľah. Široký výber nabíjačiek od výkonu 0,8A až po skutočne výkonné prístroje s nabíjacím prúdom 70A. Kvalitu potvrdil aj nemecký inštitút GTÜ, viac o teste nabíjačiek CTEK sa dočítate aj na iDnes.

Nabíjačky CTEK sú veľmi kvalitné, výkonné a spoľahlivé nabíjačky vhodné pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích, trakčných, AGM ako aj gélových batérií. S CTEK nabíjačkou možno batériu ľahko dobiť a udržiavať vo výbornej kondície. Všetky ponúkané nabíjacie zariadenia CTEK neohrozujú Vaše zdravie, citlivú elektroniku v automobile a ani batériu samotnú. CTEK dobíjačky auto moto batérií nepodporujú vznik výbušných plynov a majú ľahké pripojenie k akumulátoru. CTEK nabíjačky obsahujú ochranu IP 65 voči dažďu, striekajúcej vode a prachu. Proces dobíjania je s nabíjačkami CTEK prehľadne zobrazený. Švédsky výrobca vlastní patenty na priebeh dobíjania batérií. S programom RECOND nabíjačka výrazne predĺži životnosť Vašej batérie a prispieva k ochrane životného prostredia. CTEK dokážu opraviť aj silne zasulfátovanú batériu. Nabíjačky CTEK pravidelne vyhrávajú testy nabíjačiek v odborných časopisoch.

CTEK v súčasnosti zaujíma absolútne prvé miesto medzi výrobcami nabíjačiek pre motorové vozidlá, karavany, lode, stroje, a pod. Výrobca poskytuje na tieto výrobky až 5-ročnú záruku.

 Ponuka nabíjačky batérií CTEK XS 0,8