Deflektory okien

5 (100%) 4 votes

Deflektory na oknách zaistia jazdu bez prievanu, hluku a zahmlievania okien

Komfort a pohodlie pri riadení auta vylepšíte mnohými spôsobmi. Jedným z tých najdostupnejších a najrýchlejších je obstaranie jedinečných doplnkov, deflektorov na okná, ktoré sa nazývajú aj ako ofuky okien alebo protiprievanové clony. Umožňujú jazdu s pootvorenými bočnými oknami, a to počas celého roka bez ohľadu na počasie a poveternostné podmienky. Deflektor sa postará o stály prívod čerstvého vzduchu bez toho, aby v interiéri vznikal nepríjemný prievan a s tým súvisiaci hluk pri jazde vo vyšších rýchlostiach. Efektívne tak zabráni aj nežiadúcemu zahmlievaniu a zaroseniu okien pri náhlej zmene počasia, daždi či snežení.

Deflektory sú vyrobené z vysoko odolného plastu, ktorý je zárukou dlhej životnosti a vždy stopercentná funkčnosti pri celoročnej prevádzke. Majú univerzálny tmavo dymové farebné prevedenie, a tak sa ľahko kombinujú s najrôznejšími farbami karosérie a ostatných doplnkov na aute. Deflektory sú nielen užitočné, ale zároveň dokážu svojou líniou oživiť celkový dizajn auta. Často sú preto používané aj pri štýlových tuningových úpravách, ktoré majú za úlohu vytvoriť športovejší a dynamickejší vzhľad vozidla. Zvyčajne sa nasadzujú na predné bočné okná u vodiča a spolujazdca, môžete ich však použiť aj vzadu. V takom prípade odporúčame zakúpiť výhodnú sadu všetkých štyroch kusov.

Montáž zaberie len chvíľku a zvládne ju každý

Inštalácie sa nemusíte obávať. Je jednoduchá, nepotrebujete na ňu žiadne náradie a vyžaduje len pár minút času. Deflektor na auto namontujete tak, že ho zasuniete za tesniacu gumu okna a to od spätného zrkadla smerom dozadu. Je opatrený obojstrannou lepiacou páskou, vďaka ktorej sa prilepí ku gume a neskôr skvele drží bez rizika vypadnutia. Na údržbu a čistenie si vystačíte s bežnými čistiacimi prostriedkami a obyčajnou handričkou. Rovnako jednoduchá je aj prípadná demontáž – deflektor opatrne vytiahnete a je to.

Pre každú značku, model a typ automobilu

Deflektory Heko sú vhodné pre osobné ale aj úžitkové autá, autobusy a kamióny. Sú vyrábané presne na rám dverí konkrétneho typu. Vďaka tomu vždy presne pasujú a nehrozí ich poškodenie pri montáži alebo užívaní. Ponuka firmy Heko zahŕňa deflektory pre takmer akýkoľvek typ auta.

Team Heko je na trhu cez 25 rokov

Heko je jedným z popredných výrobcov deflektorov a ďalších doplnkov, ktoré zvyšujú pôžitok z jazdy. Okrem iného ponúka aj zimné clony prednej masky, ktoré sa postarajú o rýchlejšie zahriatie motora a ochránia chladič pred poškodením. Ďalším produktom od Heko sú kryty prednej kapoty, ktoré bránia poškodeniu kapoty od odlietavajúcich kamienkov.

Spoločnosť bola založená už v roku 1990 v poľskom meste Czermno a v súčasnosti dodáva svoje produkty do krajín po celom svete vrátane USA a Číny. Disponuje celým radom certifikátov preukazujúcich vysokú kvalitu výrobkov.