Katalog náhradných dielov

5 (100%) 3 votes

Najpoužívanejší katalóg náhradných dielov na svete

Vyhľadávanie dielov pomocou najväčšieho katalógu náhradných dielov na svete – v nemeckom systéme TecDoc Information System GmbH, ktorý obsahuje stále najnovšie aktuálne informácie o viac ako 3 miliónoch náhradných dieloch, ďalšie milióny ilustrácii a technických informácii. Katalóg TecDoc je zárukou, že náhradný diel ktorý v ňom nájdete je 100% vhodný na montáž do Vášho auta. Katalóg TecDoc obsahuje výhradne originálne značkové diely schválené na použitie výrobcami vozidiel.

Súčasťou tohoto katalógu sú aj ďalšie dôležité servisné dáta TecRMI s pod kategóriou TecMANUALS. Tieto dáta sú príručkou k opravám jednotlivých častí a komponentov vozidla v štruktúrovanej podobe, s textom aj sprievodnými grafickými návodmi k montážnym postupom a výpočtom potrebných nástrojov. K týmto inštrukciám sú pripojené aj informácie o pracovných časoch.

Jednoducho povedané dáta presne dokumentujú ako sa má daný diel vymeniť a čo všetko k tomu bude mechanik potrebovať. Je to mimochodom aj skvelá informácia aj pre majiteľa automobilu, kde sa dozvie ako bude prebiehať oprava jeho auta.