Motorové oleje Castrol

5 (100%) 1 vote

Motorové oleje Castrol, ich vlastnosti a možnosti použitia

Castrol je spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, vyvíja motorové oleje a mazivá pre obrovské spektrum použitia – od automobilových a motocyklových olejov, ktoré používajú milióny ľudí k vylepšeniu a ochrane ich motora, až po špeciálne priemyselné mazivá, ktoré vyvíjajú pre lode a námorný priemysel. Motorové oleje Castrol sú špeciálne navrhnuté tak, aby zabraňoval usadzovaniu škodlivých motorových kalov, obmedzoval olejové usadeniny a poskytoval každodennú ochranu motora v automobile. Oleje Castrol EDGE sú najsilnejším a najpokrokovejším olejom vôbec a oleje Castrol Magnatec obsahujú inteligentné molekuly, ktoré sa zachytí a spojí s najviac opotrebovynými časťami motora. Všetky produkty ako aj motorové oleje sa skúšajú za tých najextrémnejších podmienok, či už v laboratóriu alebo v závodoch drsného sveta motor športu, ktorého je tento výrobca neoddeliteľnou súčasťou už viac ako 80 rokov.


Motorové oleje Castrol Edge

Súčasné motory sú stále výkonnejšie a účinnejšie, čo spôsobuje, že musia pracovať pri vyšších prevádzkových teplotách a tlakoch než v minulosti.

Castrol EDGE je náš zatiaľ najodolnejší a najpokročilejší rad motorových olejov. Posilnený technológiou TITANIUM FST™ zdvojnásobuje pevnosť olejového filmu, čím zabraňuje jeho porušeniu a znižuje trenie medzi kovovými povrchmi pre dosiahnutie maximálneho výkonu.

Dodajte svojmu motoru silu posúvajúcu hranice výkonu voľbou správneho oleja radu Castrol EDGE.


Motorové oleje Castrol Magnatec

K opotrebeniu motora dochádza z až 75 % počas jeho zahrievania. Po zastavení motora bežný olej stečie z jeho dôležitých súčiastok, to ale neplatí pre inteligentné molekuly oleja Castrol MAGNATEC. Tie priľnú k povrchu motora ako magnet a vytvoria extra ochrannú vrstvu.

Jedinečné zloženie oleja Castrol MAGNATEC chráni motor od momentu naštartovania, a tým výrazne znižuje* jeho opotrebovanie.

Chráňte motor od momentu naštartovania a vyberte si z radu olejov Castrol MAGNATEC ten správny olej pre vaše vozidlo.

*Potvrdené priemyselným testom opotrebovania Sequence IVA.


Motorové oleje Castrol GTX

Usadeniny v motore môžu blokovať mazacie cesty podobne ako cholesterol a v konečnom dôsledku môžu znížiť výkon motora a skrátiť jeho životnosť.

Zloženie oleja Castrol GTX Double Action odstraňuje staré usadeniny a zároveň chráni pred tvorbou nových ešte účinnejšie, než si to vyžadujú prísne priemyselné normy.

Doprajte motoru potrebnú starostlivosť a predĺžte jeho životnosť výberom správneho oleja z radu Castrol GTX.


Nové označenia a balenia motorových olejov Castrol

príklady znemy balenia