Motorové oleje Valvoline

5 (100%) 3 votes

Motorové oleje Valvoline, ich vlastnosti a možnosti použitia

Valvoline ponúka širokú paletu produktov vysokej kvality od motorových olejov, mazív až po výrobky na údržbu a ošetrovanie vzhľadu automobilov. Spoločnosť Ashland prevádzkuje celosvetovú sieť laboratórií, na testovanie a vývoj produktov Valvoline, ktoré prekonávajú všetky očakávania užívateľov a dávajú im istotu, že ich vozidlá budú podávať čo najlepší výkon. Valvoline je dnes jedna s popredných značiek medzi výrobcami mazív a to aj vďaka 150 ročnej hystórii, ktorú oslávila v roku 2016. Značka sa vyznačuje kvalitou produktov a službami, ktoré už ocenili milióny verných zákazníkov na celom svete. Valvoline ponúka motorový olej, ktorého hlavnou funkciou je čo najviac znížiť kontakt kovu s kovom, zmenšiť tak trenie, tým znížiť prevádzkovú teplotu a zabrániť tak väčšiemu opotrebovaniu motora a jeho pohyblivých častí. Olej v motore vytvára tenkú lubrikačnú vrstvu / olejový film / na všetkých kovových dieloch a umožňuje im ľahší a bezpečnejší pohyb s minimálnym trením. Motorové oleje Valvoline prekonávajú odporúčané výkonnostné štandardy všetkých výrobcov motorov.


Motorové oleje Valvoline SynPower

SynPower je výsledkom Valvoline inovácie. SynPower je OEM schválený prvotriedny motorový olej, ktorý poskytuje vynikajúci výkon a je pripravený tak, aby spĺňali najnovšie normy popredných výrobcov motorov. Je navrhnutý aby spĺňal požiadavky technológie motorov novej generácie so zníženou spotrebou paliva, nižšími emisiami a predĺžených intervalov údržby. SynPower motorový olej je špeciálne formulovaný tak, aby poskytoval maximálnu ochranu motora. Vďaka využitiu pokročilých aditív SynPower udržuje motor v čistote pred škodlivými nečistotami a usadeninami. Vynikajúca stabilita produktu zaručuje dlhodobý výkon za všetkých prevádzkových podmienok.


Motorové oleje Valvoline All-Climate

Valvoline All-Climate je jeden z prvých multi-grade motorových olejov na trhu a od tej doby bol a je meradlom kvality. All-Climate motorové oleje sú k dispozícii pre širokú škálu osobných vozidiel s benzínovými, dieselovými alebo LPG. All-Climate motorové oleje sú formulované tak, aby udržali motory v čistote a poskytovali celoročnú ochranu. Tento motorový olej zaručuje ľahké studené štarty a optimálne mazanie v širokom spektre prevádzkových teplôt.


Motorové oleje Valvoline MaxLife

Špeciálny motorový olej pre motory ktoré majú najazdené 100.000 Km a viac. Valvoline MaxLife je prvý motorový olej špeciálne vyvinutý pre tieto motory, high-kilometrov najazdených motorov. Vďaka pokročilým prísadám, ako sú špeciálne klimatizačné tesniace a čistiace prostriedky. MaxLife motorové oleje revitalizujú kritické časti motora s cieľom maximalizovať životnosť motora a pomáhajú spomaliť proces starnutia a zabraňujú predčasnému opotrebovaniu motora.


Nové označenia a balenia motorových olejov Valvoline

Príklady znemy balenia