Najlepšia nabíjačka bateriek do auta

Najpredávanejšia nabíjačka auto moto batérií

Švédska spoločnosť CTEK vyrába nabíjačky, ktoré sú dlhodobo TOP, jednotkou vo svojom odbore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožnilo stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti.

CTEK v súčasnosti zaujíma absolútne prvé miesto medzi výrobcami nabíjačiek pre motorové vozidlá, karavany, lode, stroje, a pod. Výrobca poskytuje na tieto výrobky až 5-ročnú záruku.

Moderné, kvalitné, automatické, kompaktné, riadené procesorom, pulzné a diagnostické, toto všetko spĺňajú nabíjačky olovených akumulátorov Švédskeho výrobcu CTEK. Stále viac užívateľov dáva prednosť kvalitnejším výrobkom, na ktoré je naozaj spoľahnutie. Široký výber nabíjačiek od výkonu 0,8A až po skutočne výkonné prístroje s nabíjacím prúdom 70A. Kvalitu potvrdil aj nemecký inštitút GTÜ, viac o teste nabíjačiek CTEK sa dočítate aj na iDnes.

Nabíjačky CTEK sú veľmi kvalitné, výkonné a spoľahlivé nabíjačky vhodné pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích, trakčných, AGM ako aj gélových batérií. S CTEK nabíjačkou možno batériu ľahko dobiť a udržiavať vo výbornej kondície. Všetky ponúkané nabíjacie zariadenia CTEK neohrozujú Vaše zdravie, citlivú elektroniku v automobile a ani batériu samotnú. CTEK dobíjačky auto moto batérií nepodporujú vznik výbušných plynov a majú ľahké pripojenie k akumulátoru. CTEK nabíjačky obsahujú ochranu IP 65 voči dažďu, striekajúcej vode a prachu. Proces dobíjania je s nabíjačkami CTEK prehľadne zobrazený. Švédsky výrobca vlastní patenty na priebeh dobíjania batérií. S programom RECOND nabíjačka výrazne predĺži životnosť Vašej batérie a prispieva k ochrane životného prostredia. CTEK dokážu opraviť aj silne zasulfátovanú batériu. Nabíjačky CTEK pravidelne vyhrávajú testy nabíjačiek v odborných časopisoch.

Nabíjačky Ctek možno aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL, AGM, Ca / Ca pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje rovnako profesionálnymi prístrojmi pre dielenské či iné odborné použitie. Chýbať nesmie ani vybavenie potrebné pre túto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi dbá aj na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plne automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozidla či akumulátora. Môžete teda batériu bez obáv nechať pripojenú k vášmu automobilu či motocykla.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov počas zimných mesiacov či v inom období, kedy akumulátor nie je v prevádzke. Dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond.

Moderné vozidlá sú plne vybavené elektronikou a požiadavky na batérie neustále rastú. Môže sa stať, že batérie nebudú s to napájať túto elektroniku a vy nebudete dokonca môcť naštartovať. Vďaka nabíjačke CTEK sa nemusíte báť, nech sa dostanete do akejkoľvek situácie!

Nabíjačky CTEK maximalizujú životnosť vášho akumulátora vďaka sérii 4 až 8 krokov v rámci jedinečného procesu nabíjania. Nabíjačky neustále sledujú stav akumulátora. Keď je to nutné, urobia príslušnú operáciu: ľahkú desulfatizáciu tejto látky, oživenie, nabitie, regeneráciu alebo udržiavanie. inteligentné zariadenia značky CTEK regulujú nabíjacie napätie, aby chránili citlivú a drahú elektroniku. Niektoré nabíjačky CTEK regenerujú a pomáhajú oživiť hlboko vybité akumulátory. Niektoré majú dokonca režim zálohového napájania, takže môžete vymeniť batériu svojho vozidla, bez toho aby ste prišli o programové nastavenia. Po pripojení nabíjačky nemusíte premýšľať nad tým, ako dlho je nutné akumulátor nabíjať, alebo či je sulfátovaný, tieto nabíjačky sa automaticky postarajú o všetko potrebné. Tento princíp sa nazývame „Pripojte a nestarajte sa“

Najpredávanejší model nabíjačky batérií osobných automobilov

Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 5,0

MXS 5.0 CTEK nabíjačka akumulátorov ovládaná mikroprocesorom so zabudovaným automatickým teplotným snímačom. MXS 5.0 rieši široké spektrum problémov s akumulátormi a je ideálny nabíjačkou pre užívateľov s vysokými nárokmi. MXS 5.0 testuje, či akumulátor môže udržať nabíjanie. MXS 5.0 ponúka patentovanú fázu automatická desulfatizácia a špecifický program pre regeneráciu, oživenie a obnovenie hlboko vybitých a zvrstvených akumulátorov. Režim AGM je dokonalý pre maximalizáciu výkonu a životnosti väčšiny Štart / Stop kumulátorov.

Vlastnosti a technické údaje CTEK MXS 5.0 – najlepšia nabíjačka bateriek pre osobné autá

 • Napätie 14,4/14,7/15,8 V
 • Nabíjací prúd Max. 5 A
 • Kapacita akumulátoru 1,2 – 110 Ah
 • Udržiavacie nabíjanie až do 160 Ah
 • Pre všetky 12V typy olovených akumulátorov
 • Plne automatizovaný nabíjací cyklus a snímač teploty
 • Jedinečné 8-krokové nabíjanie riadené procesorom
 • 8 alternatív nabíjacích programov, vratane AGM, GEL, CA / CO
 • Krytie IP65 – odolná proti striekajúcej vode a prachu
 • Kompaktný tvar a dizajn pre jednoduchú manipuláciu
 • Záruka 5 rokov záruka
Nabíjačka akumulátorov CTEK MXS 5.0 – Top1 na trhu

Jedinečný automatický cyklus inteligentnej nabíjačky CTEK MXS 5.0

 • KROK 1 Desulfatizácia pulzujúce napätie odstraňuje sírany z olovených dosiek v akumulátore a obnoví jeho kapacitu.
 • KROK 2 MÄKKÝ ŠTART testy na zistenie, či akumulátor môže prijímať nabíjania, nabíjanie začne, ak je akumulátor v poriadku.
 • KROK 3 NABÍJANIE, nabíja pri maximálnom prúde po dosiahnutia približne 80% kapacity akumulátora.
 • KROK 4 ABSORPCIA, pripravenosť na použitie, nabíjanie pri klesajúcom prúdu až do dosiahnutia 100% kapacity akumulátora.
 • KROK 5 ANALÝZA skontroluje, či sa akumulátor dokáže udržať nabitý, či je batériu možné použiť alebo je nevyhnutná výmenu akumulátora.
 • KROK 6 RECOND regeneračné funkcie pre hlboko vybité akumulátory.
 • KROK 7 FLOAT (údržba), plne nabitý, udržuje napätie akumulátora na maximálnej úrovni poskytovaním konštantného nabíjacieho napätia.
 • KROK 8 PULS, udržiavacie nabíjanie udržuje akumulátor na 95-100% jeho kapacity, nabíjačka monitoruje napätie akumulátora a v prípade potreby vysiela impulz, aby udržala akumulátor v plne nabitom stave.

Ponuka nabíjačky akumulátorov CTEK MXS 5,0