Palivové aditívum novej generácie BOOGIE ENERGY PILL

4.5 (90%) 20 votes

Aditívum do paliva, benzínu a nafty

Boogie Energy Pill je Českým výrobkom medzinárodne známeho aditíva BEP – Balanced Eco Products vo forme tabliet. Táto spoločnosť bola založená v roku 2013 z rýdzo českého kapitálu. Od založenia pôsobí nielen v SR, ale aj na trhoch v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Izraeli a Rusku.

Za dobu pôsobenia BEP bolo aditívum pravidelne testované. Spoločnosť Boogie Energy Pill vynaložila nemalé finančné prostriedky na certifikácie výrobku u NTL (Nezávislé tribotechnické laboratórium), VURUP, DEKRA, SGS a iné uznávané inštitúcie. Všetky atesty sú verejne dostupné.

Vďaka pozitívnym ohlasom klientov a odberateľov sa za prvé 3 roky výroby predalo viac ako 1.500.000 balení palivového aditíva Boogie Energy Pill.

Vlastnosti a dávkovanie BEP – Much Better Fuel

BEP – Much Better Fuel je úplne ojedinelé s prísne stráženou receptúrou palivové aditívum novej generácie. Jedná sa o revolučný prípravok, ktorý na svetovom trhu nemá obdobu. Tablety vhodené do nádrže sa dokonale rozpustí v palive, ktoré ho dopraví do spaľovacích komôr skupín valcov. Jedna z niekoľkých zložiek nášho aditíva, menovite ferocén, zabezpečuje v spaľovacích komorách dokonalé prehoreniu a využitie paliva. BEP – Much Better Fuel zaisťuje efektívnejšie spaľovanie. Všetko palivo prehoria v rámci expanzného cyklu v spaľovacích komorách. To prináša ako zvýšenie výkonu, tak zníženie emisií. Ďalej dochádza k podstatnému zníženiu tvorby oxidu dusíka (NOx) a tiež zníženie vzniku oxidu uhoľnatého, spoločne so znížením tvorby prachovitých častíc. Motor získa hladší chod, je oveľa pružnejšie a okamžite reaguje na plynový pedál. To všetko dohromady, zlepšuje vlastnosti motora vo všetkých smeroch.

 • Vhoďte tablety do nádrže (počet podľa plánovaného množstva paliva).
 • Zastrčte tankovacie pištoľ do nádrže a natankujte.

Opačný postup nie je možný! Jedna tableta BEP – Much Better Fuel na 40 litrov paliva. Prvých niekoľko nádrží môžete použiť dvojnásobné množstvo. Urýchli sa vám tak čistenie motora a výfukového systému, nedosiahnete však väčšieho zvýšenie výkonu.

Pri každom tankovaní (prvú vhoďte tabletu, potom natankujte). Náklady na tablety sa Vám vždy vrátia vďaka úspore na palive a následnom servise. Čím viac a častejšie tabletky BEP – Much Better Fuel používate, tým väčšie dosiahnete úžitky, ako je predovšetkým:

 • Zníženie emisií viac ako 35%
 • Zníženie spotreby PHM až o 15%
 • Čistejšie motor a palivový systém už po 10 tabletkách
 • Väčší výkon a okamžitá reakcia motora bez nutnosti chiptuning

 Dokonale čistý motor

BEP bezpečne a úplne revolučne čistí kompletne vnútorné časti motora, vrátane vstrekov, ventilov a celé výfukové cesty. Predlžujú výrazne funkčnosť filtrov pevných častíc a odporúčajú sa pre ich dlhodobé udržanie vo vynikajúcej kondícii. Špeciálne zloženie tohto aditíva pomaly pôsobí na všetky karbónové usadeniny, ktoré postupnými krokmi bezpečne rozrušuje. Tie sa potom postupne a šetrne pomalým procesom uvoľňujú a bezozbitku zhoria. Výsledkom je kompletná očistná kúra všetkých dôležitých častí motora. Vaše vozidlo bude ako nové. Ušetríte tak značné finančné prostriedky za servis a pritom je to tak jednoduché.

Lepší výkon motora

BEP s high-tech zložením je palivové aditívum najnovšej generácie, ktoré sa dokonale a bez zvyšku rozpustí v palive, ktoré ho dopraví do spaľovacích komôr skupín valcov. Jedna z troch zložiek aditíva BEP, menovite ferocén, zabezpečuje v spaľovacích komorách dokonalé prehorenie a využitie paliva. Aditívum BEP – Much Better Fuel je navrhnutá tak, aby zabezpečilo efektívnejšie spaľovanie. Vďaka BEP nedochádza k nedokonalému spaľovaniu, pretože všetko palivo zhorí v rámci expanzného cyklu v spaľovacích komorách, čo prináša zvýšenie výkonu a zníženie emisií. Vďaka bavlníkovému oleju, ktorý navyše vytvorí klzný film, sa podstatne znižuje koeficient trenia a tým je zaistený hladší chod a zvýšenie výkonu motora. Budete úplne nadšení. Čím viac používate toto aditívum, tým viac ucítite rozdiel vo výkone. Perfektné prehorenie paliva a čistý motor vám ukáže svoje. Už žiadny Chip-Tunning pre zvýšenie výkonu so stratou záruky motora.

Úspora paliva

BEP šetrí nielen motor ale aj náklady na prevádzku. Viete čo urobí riadiaca jednotka vášho vozidla, keď zaznamená kvalitnejšie palivo, respektíve palivo nasýtené BEP – Much Better Fuel? Začne menej dávkovať palivo do spaľovacích komôr motora, pretože palivo ďaleko kvalitnejšie prehorí a stačí ho oveľa menej k rovnakému výkonu. Motor je krásne premazávaný 1 z 12 špeciálnych prísad aditíva BEP, ktorá znižuje odpor mechanických častí. Spoločne s perfektne vyčisteným motorom, ktorého postupne pri používaní BEP dosiahnete, to má za následok zníženie spotreby paliva alebo ak chcete, predĺženie dojazdu vášho vozidla. Predĺženie dojazdu neznamená nič iné, než usporené finančné prostriedky za palivo. Na rovnakú nádrž teda ušetríte až 15% PHM v závislosti na prevádzkových podmienkach.

Ekológia s garanciou

BEP je prvé aditívum na svete, ktoré ponúka zníženie emisií s garanciou. Emisie toto aditívum znižuje min. o 30%. Garancia sa vzťahuje na všetky benzínové, naftové či LPG motory. Jediné čo je potrebné urobiť pre zníženie emisií je použitie BEP – Much Better Fuel min. v 10 po sebe idúcich nádržiach u osobných automobilov a 20 po sebe idúcich nádržou u nákladných automobilov (nad 3.5 tony). Pomer dávkovanie pri osobných i nákladných automobilov s naftovým motorov je vždy rovnaký 1 ks tableta na 35 litrov paliva. Pomer dávkovanie pri osobných automobiloch s benzínovým motorom je 1 ks tableta na 40 litrov paliva.

Toto aditívum garantuje zníženie emisií formou zníženia spotreby paliva. Chovajme sa k nášmu zdraviu a prírode zodpovedne a prispejte použitím aditíva BEP k ochrane životného prostredia.

Aditívum doporučuje aj Tomáš Tomeček

One thought on “Palivové aditívum novej generácie BOOGIE ENERGY PILL

 • 7. júla 2016 at 13:43
  Permalink

  Otestovali sme BOOGIE ENERGY PILL

  Test prebiehal na vozidle BMW X5 3.0 D v bežnej kombinovanej prevádzke v meste, ale aj mimo mesta a trval približne dva mesiace. Priemerná spotreba X5-ky bola v minulosti okolo 9,3l nafty na 100 km a po natankovaní 35 litrov paliva priemerne najazdila cca 375 km.

  Po prvom natankovaní 35 litrov nafty a pridaní jednej tabletky klesla priemerná spotreba z 9,3l na 100km na 8,5l auto prešlo 411 km
  Po druhom natankovaní 35 litrov nafty a pridaní tabletky bola priemerná spotreba na 100km 8,4l a auto prešlo 416 km
  Po treťom natankovaní 35 litrov nafty a pridaní tabletky bola priemerná spotreba na 100km 8,3l a auto prešlo 421 km
  Po štvrtom a piatom natankovaní 35 litrov nafty a pridaní vždy jednej tabletky bola priemerná spotreba 100km 8,3l a auto prešlo viac ako 420 km
  Po ďalších tankovaniach 175 litrov nafty a pridaní zostávajúcich tabliet z balenia sa priemerná spotreba na 100 km ustálila na 8,3l a auto prešlo na 35 litrov paliva vždy viac ako 420 km.

  Vyhodnotenie testu:
  Motor je tichší a má lepší výkon, teda máme ten pocit. Čo už je ale isté, že po zošliapnutí plynového pedálu vôbec nedými, teda trochu, ale neporovnateľne menej ako pred tým, nakoľko má už najazdených 400.000 km. Odhliadnuc od všetkých „EKO“ vlastností sme za tabletky dali 22€, auto najazdilo o 400km viac ako v minulosti, kde by nafta na túto úsporu stála cca 47€. V eurách sme teda ušetrili 25. Aditívum BOOGIE ENERGY PILL môžeme len doporučiť.

Comments are closed.