Prémiové motorové oleje značky ENEOS. Jednotky na japonskom trhu!

3.7 (74.29%) 7 votes

Motorový olej a mazivá ENEOS pre vaše auto

Charakteristickými znakmi prémiových motorových olejov značky ENEOS sú moderná technológia, mimoriadne vlastnosti oleja, zaručená kvalita pre vaše vozidlo, úspora paliva a samozrejme šetrnosť k životnému prostrediu. Reprezentantmi všetkých týchto vlastností sú prémiové oleje SUSTINA.


ENEOS japonský olej špičkovej kvality

Oleje ENEOS sú vyrábané spoločnosťou JX Nippon Oil & Energy so sídlom v Tokiu. Ide o značku dnes už prestížneho mena s bohatou históriou. Špecializuje sa na výrobu ropných produktov a to hlavne na motorové oleje a prevádzkové kvapaliny značky ENEOS. Motorové oleje ENEOS sa dnes radia medzi svetové jednotky na trhu.

Oleje japonskej značky ENEOS sú minerálne a syntetické vysoko kvalitné motorové oleje, ktoré sú preverené, dnes už uznávané a vysoko hodnotené aj majstrami sveta automobilových závodov. Tieto oleje vášmu vozidlu a motoru poskytnú tú najlepšiu starostlivosť, akú si len dokážete predstaviť.

Hlavnou výhodou motorových olejov ENEOS je:

 • minimalizácia trenia,

 • ochrana motora pri studených štartoch,

 • nízka spotreba oleja,
 • minimalizácia produkcie emisií.

Oleje ENEOS vám pomáhajú zvýšiť ekonomickú prevádzku vozidla, zabezpečujú stabilné mazanie a vysokoteplotnú stabilitu motora. Olej ENEOS ochráni motor vášho vozidla za všetkých okolností a podmienok. Zaistite preto svojmu automobilu, motorke, úžitkovému vozidlu alebo lodi dlhšiu životnosť, vďaka novej generácii prémiových motorových olejov, ktoré zaisťujú spoľahlivosť a dlhovekosť systému riadenia emisií, vedia predchádzať poškodeniu katalyzátorov a upchávaniu filtrov. Produkty značky ENEOS sú určené predovšetkým pre extrémne náročné podmienky aj pre špecializované požiadavky konštruktérov (OEM) známych automobilových značiek.

Japonské oleje ENEOS zaručujú:

 • mimoriadne vlastnosti

 • vynikajúcu kvalitu

 • využitie najmodernejších technológií


SUSTINA Prémiový motorový olej

SUSTINA sú motorové oleje, ktoré dosiahli omnoho vyšší efekt úspory paliva a ochrany motora, než bežné oleje originálnej technológie ENEOS. SUSTINA je vďaka tomu pre motor ideálny vysoko výkonný olej, ktorý predlžuje priemernú dĺžku života vášho vozidla.

SUSTINA je prémiový olej vytvorený pomocou WBASE a ZP technológií, ktoré ochraňujú motor pred usadeninami a skvele sa uplatňuje pri úspore paliva naozaj dlhú dobu. ZP technológia je držiteľom mnohých ocenení, ako napríklad „Chemical Technology Award 2011“ – Japonskej chemickej spoločnosti. SUSTINA je vysoko výkonný motorový olej, ktorý si osvojil najnovšie štandardy pre zážihové motory, API SN.

SUSTINA vášmu vozidlu prináša:

 • O 15% priaznivejší viskozitný index ako bežný olej.

 • Dvojnásobný čistiaci účinok motora.

 • Dvojnásobnú životnosť oleja.

 • Plus 2% úsporu paliva.