Skladovanie pneumatík na úrovni

Rate this post

Jednoduché a praktické uskladnenie pneumatík – regal system

S nástupom zimy riešia mnohí z nás otázku kam s letnými pneumatikami a väčšinou majú na výber len dve možnosti: Buď si ich odložia u svojho výrobcu, resp. poskytovateľa takéhoto sezónneho skladovania, alebo si pneumatiky uskladnia u seba doma. V každom prípade je dobré vedieť, ako tieto pneumatiky správne a účelne uskladniť.

Regály na pneumatiky

Riešením sú regály na pneumatiky. Len tie sú primárne určené práve pre skladovanie pneumatík a zabezpečia vám ochranu a bezpečie pred nepriaznivými vplyvmi. Ak si myslíte, že v tom, či pneumatiky necháte ležať niekde v pivnici v kúte a tým, že ich budete skladovať na regáloch pre ne určené nie je žiaden rozdiel, nie je to tak.

uskladnenie-pneumatik-1

Pri skladovaní na regáloch sú pneumatiky chránené pred vonkajšími vplyvmi, akými je napríklad vlhkosť, chlad, alebo prípadne napadnutie škodcami, ktoré by ich mohli poškodiť. Navyše sú tak viac chránené pred prachom a znečistením a tak sú pripravené na ďalšie použitie.

Účelné a praktické

Regály na pneumatiky vám preto ušetria nielen priestor na pneumatiky, ale takisto ich ochránia a ušetria vám ďalšie zbytočné investície spôsobené ich rýchlejším opotrebovaním a znížením kvalitatívnych požiadaviek.

Investícia do regálov na pneumatiky je výhodná a vráti sa vám v podobe spokojnosti. Navyše poskytovatelia reálov a regálových zostáv ponúkajú svojim klientom aj ďalšie regály vhodné napríklad pre doplnkové skladovanie, napríklad príslušenstva.

plastovy-program

Obľúbený je napríklad plastový program, ktorý ocenia nielen ľudia v bežnej garáži, ale takisto aj väčšie sklady a podniky, ktoré ocenia poriadok a ľahký prístup k veciam. Skladujte na úrovni bez rozdielu toho, čo skladujete.