Výrobcovia auto a moto batérií

4.3 (86.67%) 12 votes

Najväčší výrobcovia autobatérií a motobatérií

Banner – Rakúsky výrobca s dlhoročnou tradíciou. Prvotriedna kvalita auto a moto batérií. Veľmi obsiahly sortiment, ktorý dokáže pokryť až 99% požiadaviek zákazníkov. Batérie do osobných, úžitkových, nákladných automobilov a motocyklov. Údržbové aj bez údržbové modely.

Bars – Sú jedny z lacnejších autobatérií, ideálne pre staršie autá, alebo nové moderné vozidlá s minimálnou elektronickou výbavou. Nejde o žiadne čínske autobatérie, ale kvalitné štartovacie akumulátory európskej kvality.

Bosch – Predstavuje špičku v kvalite výrobkov dodávaných na trh po celom svete. V prípade autobatérií Bosch tomu nie je inak. Široký sortiment, najnovšie technológie, zodpovedajúca cena a kvalita.

Eco power – Ideálne pre staršie a jazdené automobily, prípadne nové vozidlá s minimálnou elektronickou výbavou. Vyrobené v európe, kvalitné štartovacie akumulátory.

Exide – Druhý najväčší výrobca olovených akumulátorov na svete. Exide pôvodná americká značka. Široký sortiment autobatérií pre osobné, užitkové, nákladné automobily a motocykle. Exide však neznamená iba autobatérie, ale aj motobatérie a trakčné batérie – zaplavené, gelové a aj AGM.

Optima – Ponúka absolútnu špičku v kategórii štartovacích batérií vo svete. Autobatérie vyrábané za použitia niekoľkých špeciálnych patentovaných technológií splňujú najprísnejšie požiadavky na prevádzku v tých najnáročnejších podmienkach. Batérie fungujú a dodávajú prúd i za veľmi nepriaznivých podmienok, veľmi nízke teploty panujúcich v severských krajinách, alebo naopak vysoké teploty napr. Afrického kontinentu. Batérie môžu pracovať v akejkoľvek polohe a pri prevádzke z nej neunikajú takmer žiadne plyny (VRLA).

Varta – Sú štartovacie akumulátory (autobatérie, motobatérie) do všetkých typov automobilov a motocyklov. Autobatérie pre osobné autá od kapacity 40Ah až po 110Ah. Kvalitné bez údržbové autobatérie, u ktorých už nie je nutné kontrolovať stav hladiny elektrolytu a rovnako nie je nutné dolievať destilovanú vodu. Veko batérie je vybavené špeciálnym labyrintovým systémom, zabraňujúcim úniku elektrolytu v prípade krátkodobého prevrhnutia batérie na bok. Black Dynamic, Blue Dynamic a Silver Dynamic perfektne pokryjú požiadavky aj najnáročnejšieho klienta.

Yuasa – Jeden z najväčších výrobcov motobatérii na svete. Výrobca a dodávateľ batérií do slávnych továrenských značiek akými sú napr. HONDA, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI, BMW, APRILIA, DUCATI, KTM, Harley Davidson, a ďalšie. Väčšina motocyklov týchto značiek opúšťa fabriku s novou motobatérií značky YUASA. Zákazník si môže vybrať z obrovského výberu 4 základných modelových radov.